Poszukujesz pięknego bukietu lub wiązanki? Zbliża się ważne wydarzenie, które wymaga wyjątkowej oprawy? Jeśli tak to znalazłeś się w idealnym miejscu. Kwiaty są naszą pasją, posiadamy szeroki wybór gotowych wiązanek tworzonych z niezwykłą precyzją i dokładnością tak, by zachwyciły obdarowaną osobę. 

Kwiaciarnia Casablanka Koszalin to miejsce, w którym możesz otrzymać również wiązanki na zamówienie – zupełnie wyjątkowe ponieważ stworzone przez profesjonalistów ale według Twoich własnych upodobań i gustu. Kwiatami można wyrazić właściwie wszystko dlatego jeśli interesują Cię najpiękniejsze bukiety Koszalin lub wiązanki Koszalin to koniecznie zapoznaj się z naszym asortymentem i dotychczasowymi pracami. Nie ma przecież nic piękniejszego niż żywe kwiaty upięte w fantazyjne wiązanki czy bukiety, którymi z łatwością uświetnisz każde ważne wydarzenie i nadasz mu zupełnie niepowtarzalnego, wyjątkowego charakteru.


Zapoznaj się z ofertą naszej kwiaciarni


Bukiety ślubne

Najpiękniejsze wiązanki ślubne w Koszalinie

W swojej ofercie posiadamy między innymi wiązanki ślubne, które wykonujemy według indywidualnych upodobań i oczekiwań naszych klientów.

Wiązanki ślubne
Kwiaty i bukiety

Wiązanki okolicznościowe

Wykonujemy przepiękne wiązanki okolicznościowe i dostarczamy pod każdy adres w Koszalinie. Oferujemy między innymi bukiety na chrzciny, walentynki, komunię, dzień matki i wszelkie inne wydarzenia, które powinny być uczczone w wyjątkowy sposób.

Wiązanki okolicznościowe
Wyjątkowe wiązanki

Wiązanki pogrzebowe

Pogrzeby to niestety niezwykle przykra dla wszystkich okoliczność, jednak przez pamięć i szacunek do osoby zmarłej niezwykle ważne jest to, by uroczystość została uświetniona odpowiednią oprawą kwiatową. Zadzwoń i zapytaj o dowóz wiązanki pogrzebowej w Koszalinie.

Wiązanki pogrzebowe